РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ Обл. КДЮСШ на 2020– 2021 н.р.
№ п/п | ПІБ тренера | Навчальна група, вік учнів | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота | неділя | місце занять |
Б А С К Е Т Б О Л | ||||||||||
1 | Рушаков Володимир Володимирович | 2002/2003р.н. | 16.30 -18.45 | 16.30 -18.45 | 16.30 -18.45 | 16.30 -18.45 | ДЮСШ | |||
1998 р.н. | 18.45 – 20.00 | 18.45 – 20.00 | 18.45 – 20.00 | ДЮСШ | ||||||
2005/2006 р.н. | 15.00 -16.30 | 15.00 -16.30 | 15.00 -16.30 | ДЮСШ | ||||||
2006/2007р.н. | 08.00 -09.30 | 08.00 -09.30 | 08.00 -09.30 | ДЮСШ | ||||||
2 | Веремійчик Тетяна Валентинівна | 2001-02 р.н. | 17.30 – 19.45 | 16.30 – 18.45 | 16.30 -18.00 | 18.00 -20.15 | 16.30 – 18.00 | ДЮСШ | ||
2003 р.н.. | 18.30-20.00 | 15.30 -17.00 | 17.00 -18.30 | 14.30 -15.30 | ЗОШ № 30 | |||||
2003 -04 р.н. | 08.30 -10.00 | 08.30 -10.00 | 08.30 -10.00 | 11.00 -12.30 | ЗОШ № 35 | |||||
3 | Швидкий Едуард Анатолійович | 1999 р.н. | 18.45 -20.00 | 18.45 -20.00 | 18.45 -20.00 | 18.45 -20.00 | 18.45 -20.00 | 18.45 -20.00 | ДЮСШ | |
2005 -06 р.н. | 15.00 -16.30 | 15.00 -16.30 | 15.00 -16.30 | ДЮСШ | ||||||
2002 -03 р.н. | 16.30 -18.45 | 16.30 -18.45 | 16.30 -18.45 | 16.30 -18.45 | ДЮСШ | |||||
4 | Хоменко Олександр Ігорович | 2000 р.н. | 19.00 -20.00 | 18.00 -20.00 | 19.00 -20.00 | 18.00 -20.00 | 18.00 -20.00 | 08.30 -10.45 | ДЮСШ | |
1999 -00 р.н | 16.30 -18.00 ДЮСШ | 12.00 -13.30 | 13.00 -14.30 | ЗОШ № 2 | ||||||
1999 – 00 р.н. | 16.00 -18.15 ДЮСШ | 18.00 -20.15 ДЮСШ | 14.00 -16.15 | 10.00 – 12.15 | ЗОШ №28 | |||||
5 | Автуніч Тетяна Ігорівна | 2001 – 02 р.н. | 16.00 -17.30 | 11.00 -12.30 | 11.00 -12.30 | ЗОШ №17 | ||||
2003 – 04 р.н. | 15.00 -16.30 | 09.00 -10.30 | 09.00 – 10.30 | ЗОШ №17 | ||||||
В О Л Е Й Б О Л | ||||||||||
6 | Богдан Дмитро Миколайович | 2004 -05 р.н. | 08.30 -10.45 | 08.30 -10.45 | 08.30 -10.45 | 12.00 – 14.15 | 12.00 -14.15 | ДЮСШ | ||
2002-03 р.н. | 16.00 – 18.15 | 16.00 – 18.15 | 16.00 – 18.15 | 14.15 -16.30 | ДЮСШ | |||||
2001-02 р.н. | 18.15 -20.00 | 18.15 -20.00 | 18.15 -20.00 | 14.15 -16.30 | ДЮСШ | |||||
7 | Шурхал Наталія Миколаївна | 2002 -03 р.н. | 18.00 -20.00 ЗОШ №3 | 16.00 -18.15 | 15.00 – 17.15 | 09.30 -11.45 ЗОШ№3 | ДЮСШ | |||
2000 -01 р.н. дівчата | 17.00 -19.15 ЧДПУ | 17.00 -19.15 ЧДПУ | 17.15 -19.30 | 12.00 -14.15 | ДЮСШ | |||||
8 | Лазаренко Олена Олексіївна | 2004 -05 р.н. | 17.00 -18.30 ЗОШ№29 | 17.00 -18.30 ЗОШ№29 | 09.00 -10.30 ЗОШ№29 | ЗОШ № 29 | ||||
1999 р.н. | 17.00 -19.15 ДЮСШ | 18.35 -20.00 ЗОШ №29 | 16.35 -18.50 ЗОШ№29 | 18.35 -20.00 ЗОШ№29 | 16.45 -19.00 ДЮСШ | 10.30 -12.45 ЗОШ№29 | ДЮСШ ЗОШ № 29 | |||
2001 р.н. | 14.30 -16.45 ДЮСШ | 14.30 -16.45 ДЮСШ | 14.15 -16.30 ЗОШ№12 | 14.30 – 16.45 ДЮСШ | ДЮСШ ЗОШ № 29 | |||||
9 | Рубан Тетяна Олександрівна | 2002 -04 р.н. | 17.00 -19.15 | 17.00 -19.15 | 12.30 – 14.45 | 10.00 -12.15 | ЗОШ№2 | |||
2003 -05 р.н. | 08.45 -10.15 | 10.30 -12.00 | 08.45 – 10.15 | ЗОШ№35 | ||||||
2004 -05 р.н. | 15.30 -17.00 | 15.30 -17.00 | 15.30 -17.00 | ЗОШ№2 | ||||||
Х У Д О Ж Н Я Г І М Н А С Т И К А | ||||||||||
10 | Федосенко Оксана Вікторівна | 1999 -00р.н. | 17.30 -20.00 | 17.30 -20.00 | 11.45 – 14.45 | ДЮСШ | ||||
2001- 02 р.н. | 15.15 -17.30 | 15.15 -17.30 | 15.15 -17.30 | 15.15 -17.30 | 09.30 -11.45 | 09.30 -11.45 | ||||
11 | Близнюк Ольга Валентинівна | 2003 -04 р.н. | 08.15 -10.30 | 08.15 -10.30 | 08.15 -10.30 | 10.00 -12.15 | ||||
2005-06 р.н. | 15.00 -16.30 | 15.00 -16.30 | 15.00 -16.30 | 10.30 -12.00 | ||||||
2007-09 р.н. | 17.00 -18.30 | 17.00 -18.30 | 12.30 -14.00 | |||||||
12 | Шарапа Людмила Володимирівна | 2003 -04р.н. | 17.00 -19.15 ЗОШ №21 | 17.00 -19.15 ЗОШ №21 | 08.00 -10.15 ДЮСШ | 12.00 -14.15 ЗОШ №13 | ЗОШ-13 | |||
2005 -06р.н. | 15.00 -17.15 | 15.00 -17.15 | 11.30 -13.00 | ЗОШ-13 | ||||||
2007 -08р.н. | 18.00 – 19.30 | 18.00 -19.30 | 10.00 -11.30 | ЗОШ-13 | ||||||
13 | Печко Тетяна Григорівна | 2006 -07р.н. | 18.00 -19.30 | 14.15 -15.45 | 18.00 -19.30 | ДЮСШ | ||||
2005-06 р.н. | 08.15 -10.30 | 08.15 -10.30 | 08.15 -10.30 | 13.15 -15.30 | ||||||
2003-04 р.н. | 15.15 -17.30 | 15.15 -17.30 | 15.15 -17.30 | 11.00 -13.15 | ||||||
14 | Медведєва Тетяна Миколаївна | 1999 -00 р.н. | 17.30 -20.00 | 17.30 -20.00 | 09.30 -12.30 | ДЮСШ | ||||
2000 -01 р.н. | 17.30 -19.45 | 15.15 -17.30 | 17.30 -19.45 | 15.15 -17.30 | 11.45 -14.00 | 12.30 – 14.45 | ДЮСШ | |||
15 | Павленко Ольга Анатоліївна | 2007 -08 р.н. | 19.00 -20.00 | 19.00 -20.00 | 19.00 -20.00 | 09.30 -11.00 | ДЮСШ | |||
2009 -11 р.н. | 17.30 -19.00 | 17.15 -18.45 | 17.30 -19.00 | 17.30 -19.00 | ДЮСШ |
Заступник директора з навчально-тренувальної роботи М.Г.Руднєв